Naprawa zegarków

Szkła do zegarków

Codzienne noszenie sprawia, że ten element może ulec zabrudzeniom lub co gorsza pęknięciom lub zarysowaniom. Dlatego do naszych usług naprawczych należy polerowanie i renowacja szkła do zegarków. W przypadku zbitej szybki konieczna jest jej wymiana, ponieważ pełni ona nie tylko funkcję estetyczną, ale również ochronną, dzięki czemu zabezpiecza tarcze przed uszkodzeniem.

Paski do zegarków

Bez względu na to czy wybierzemy metalową bransoletę czy skórzaną pod wpływem działania czynników mechanicznych może ulec ona zniszczeniu. W związku z tym naprawa czasomierzy obejmuje także paski do zegarków. To od Ciebie zależy na jaki się zdecydujesz, my zajmiemy się dopasowaniem rozmiaru i założymy nowy.

Koronki do zegarków

Stanowi prawdopodobnie jeden z najmniejszych elementów jeśli chodzi o główne części czasomierza. Mimo tego to właśnie koronki do zegarków są niezwykle ważnym elementem, ponieważ to one umożliwiają ustawienie odpowiedniej godziny. Używając jej możesz zmienić położenie wskazówek, ale również ustawić datę.

Bransoletki do zegarków

To dzięki nim możemy w wygodny sposób nosić czasomierz na ręce. Bransoletki do zegarków wykonuje się z różnego rodzaju materiałów, które należy poddawać regularnej konserwacji. W przypadku jej zerwania lub zarysowania oferujemy naprawę lub wymianę na nową. W przypadku zwykłej kontroli odpowiednio ją zaimpregnujemy.

Mechanizmy do zegarków

Są niezwykle skomplikowane i złożone z dużej ilości bardzo małych elementów, dlatego ich naprawa wymaga specjalisty. Mechanizmy do zegarków umożliwiają ich prawidłowe funkcjonowanie, dlatego tak ważne jest poddawanie ich przeglądom oraz regularne czyszczenie. Takie działania pozwolą nam uniknąć awarii.

Tarcze do zegarków

Ich wielkość oraz dobra widoczność zamieszczonych na niej cyfr ma ogromne znaczenie, ponieważ to właśnie tarcze do zegarków umożliwiają odczytywanie dni, godzin, minut oraz sekund. Najczęściej występują w stonowanych kolorach, takich jak biały, szary, czarny lub granatowy. Chroni je zamontowane na zewnątrz szkiełko, które w razie awarii należy wymienić.

Wskazówki do zegarków

To dzięki nim możemy sprawdzić godzinę, a ich nagłe zatrzymanie powinno być dla nas sygnałem o rozładowanej baterii lub innej bardziej poważnej awarii. Wskazówki do zegarka powinny być w kolorze jaśniejszym lub ciemniejszym niż tarcza. Takie rozwiązanie sprawi, że godzina będzie zawsze dobrze widoczna.

Uszczelnianie zegarków

Nawet jeśli kupimy model wodoodporny to z czasem może on tracić swoje właściwości, dlatego tak ważne jest regularne uszczelnianie zegarków. Jeśli chcemy zrobić to profesjonalnie to najlepiej zanieść go do doświadczonego specjalisty. W ten sposób możemy mieć pewność, że zostanie prawidłowo naprawiony i nie będzie przeciekał.

Fa Roberta

ul. Stanisława Więckowskiego 6
50-431 Wrocław

Telefon

+48 71 79 89 181
+48 602 650 768

Email

fa.roberta@interia.pl

Social Media

Facebook
Twitter

Fa Roberta

ul. Romualda Traugutta 84
50-418 Wrocław

Telefon

+48 71 79 89 181
+48 602 650 768

Email

fa.roberta@interia.pl

Social Media

Facebook
Twitter